İzmirAcilTikaniklikAcma

  • en
  • de
  • tr

 

Alo Hizmet: 0532 627 1830


Banyo tesisatı
Banyo tesisatı denildiğinde genellikle banyo borularından kaçan sızıntı suların meydana getirdiği sorunlar gelmektedir. Yıllar içerisinde ömrünü yitirmekte olan borular, su geçişi sırasında bazı su kaçaklarına neden olabilmektedir Bu gibi durumlar oluştuğunda özellikle alt katlarda bir nemlilik ve rutubetlenme sorunları yaşanabilmektedir.

Kötü koku ile birlikte tavan üzerinde oluşan yeşilimsi rutubet ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkartabilmektedir. Eğer borlarda yaşana su sızıntısı normalin üzerinde ise sadece rutubet oluşumu yaşanmakla kalmazken aynı zamanda duvardan yere oluşan bir su akıntısı da yaşanabilmektedir.

Durum her ne olursa olsun her iki farklı durumda da binanın beton malzemesi zamanla çürümeye başlamaktadır. Buda binanın dış etkenlere karşı olan dayanıklılığını en aza indirgemektedir.
Bu gibi durumlar oluştuğunda hiç zaman kaybetmeden derhal banyo tesisatı yenileme işlemi yapılması gerekmektedir.
Banyonuzda değişmesi gereken borular yeni nesil borlar ile değişerek sorunsuz ve uzun ömürlü bir tesisat haline getirilmelidir.

Bu gibi ihtiyaçlarınız oluştuğu anlarda hiç düşünmeden sizlerde İzmir’in en çok tercih edilmekte olan firması üzerinden hemen banyo tesisatı hizmeti alabilirsiniz.

Sizlerde bütçenize uygun bir tesisat hizmeti almak, banyo sorunlarından kurtulmak ya da yeni banyonuzun uzun ömürlü bir tesisata sahip olmasını arzu ederseniz izmiraciltikaniklik açma web sitemiz üzerinden kolayca detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Dilerseniz web adresimiz üzerinden bizlerde irtibata geçebilir dilerseniz 0532 627 1830 Nolu telefon numaralarımız üzerinden kolayca müşteri temsilcilerimize taleplerini bırakabilirsiniz.

Geçmişten bu güne banyo tesisatı konusunda iyinin de en iyisini sizler için oluşturmaktayız. Teknik personellerimizin her biri alanında uzman ve yılların deneyimine sahip uzman kişilerdir.

Tesisat alanında özel eğitimleri alarak yetki belgelerine sahiptirler.
Banyonuzda tesisat yenileme işlemleri için sizlerde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ekonomik hizmet avantajlarımız hızlı hizmet anlayışımız müşteri memnuniyet garantisi ile ilk günden bu güne referanslarımızı hızlı bir şekilde arttırmaktayız.

Banyonuzun gerekli tesisat işlemi tamamlanarak banyonuza uygun fayans ve diğer eklentiler yapılarak hiçbir uygulama tapılmamış gibi eski şekliyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Köklü geçmişimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde süregelmektedir. Her türlü banyo tesisatı koşununda firmamız hizmetinize koşmaktadır.

İzmirAcilTikaniklikAcma.Com Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - İzinsiz Kullanılamaz.