İzmirAcilTikaniklikAcma

  • en
  • de
  • tr

Alo Hizmet: 0532 627 1830


Alanında Uzman Ekibimizle Tuvalet Banyo Mutfak Tesisat İşleri Ve Klozet Rezervuar Tamiri Montajı, Şohben Montajı, Musluk Tamiri Montajı, Ve Her Türlü Sıhhi Tesisat İşleri Yapılır..


Sıhhi Tesisat
Sıhhi tesisat, her türlü yaşam alanlarımızda yaşantımızı sorunsuzca devam ettirebilmemiz için ihtiyaç duyacağımız suyun istenilen noktadan akması, istenilen şekilde ısıtılabilmesi için gerekli olan boru tesisatınınım bütününü oluşturmaktadır.


Sıhhi tesisat sadece daire içerisindeki suyunun bir yerden başka bir yere taşınması anlamına gelmemektedir aynı zamanda kirli ve atık suların da kanalizasyon giderlerine ulaştırılması için gereken tesisat anlamına gelmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde ve fabrika, okul hastahane ve daha pek çok farklı yaşam alanlarında sıhhi tesisat gereksinimleri olmaktadır. Yaşamın olduğu her alanda Sıhhi Tesisat adeta olmazsa olmaz durumdadır. Fakat bazen gelişi güzel yapılan Sıhhi Tesisat yüzünden birçok farklı zamanda tesisattan kaynaklanan tıkanıklık ve su kaçağı gibi sorunlar gün yüzüne çıkabilmektedir.

Baştan sona kusursuz ve eksiksiz bir hizmet sayesinde yıllar boyu hiçbir sorun yaşamadan TSE belgeli dayanıklı tesisat ürünleri ile işimizi en profesyonel biçimde yerine getirmekteyiz.

Yıllar firmamıza kattığı deneyimleri her daim güncelleyerek her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz’in cevabını bulmaya çalışmaktayız. Memnun müşterileri ortaya çıkartabilmek adına personellerimizden kullandığımız tesisat malzemelerimize varıncaya kadar her biri en özel şekilde sizlerin hizmetinde eyer almaktadır İzmir ve çevresinin en çok tercih edilmekte olan sıhhi tesisat firması olarak piyasa değerinin altında bir fiyat teklifi sunmaktayız. Sıhhi tesisat talepleriniz oluştuğu anlarda ön keşif için verilen adrese gelerek yapının durumuna en uygun şekilde bir proje çalışması ortaya çıkartılabilmektedir.

En kestirme yoldan ve en uygun bir tesisat projesi oluşturularak hızlı bir tesisat tamamlama işlemi gerçekleştirilmektedir.
Zamanında teslimat hizmetimiz sayesinde işimiz kesinlikle aksamaya uğramazken. Kusursuz bir hizmet sayesinde tesisatınız bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat ile yağmurdan kaynaklanan su taşmalarının ortaya çıkarttığı sorunları bertaraf edebilmek amacıyla sıhhi tesisat hizmetlerimizden yararlanabilir ve yağmurlu gülerin bir sorun haline dönüşmesini firmamız sayesinde önlemiş olabilirsiniz.


İzmiraciltikaniklikacma firmamız sizlere online olarak izmir,in her noktasından hizmet vermeye devam etmektedir siz değerli müşterilerimize
Bir telefon kadar yakınız..

İzmirAcilTikaniklikAcma.Com Tüm Hakları Saklıdır © 2018 - İzinsiz Kullanılamaz.